Elektronická podatelna

Elektronické podání pošty je možné prostřednictvím níže uvedeného formuláře, e-mailové zprávy nebo na technickém nosiči dat (cd, dvd, usb flash). Nosič můžete doručit do podatelny obecního úřadu v úředních hodinách. Na jednom technickém nosiči dat smí být pouze jedno podání a jeho přílohy.

Poznámka: v případě elektronického podpisu nutno používat zaručené el. podpisy a kvalifikované certifikáty vydávané akreditovanými poskytovateli certifikačních služeb (§ 11 zákona č. 227/2000 Sb.)

Požadavky na elektronická podání:

Pokud je přílohou soubor, obecní úřad akceptuje soubory ve formátech: *.html, *.txt, *.rtf, *.pdf, *.doc, *.docx, *.xls, *.xlsx, případně v běžném grafickém formátu nebo ve formátu *.zip, *.rar.

 

 

 

 

Příjem a zpracování elektronických podání:

Obdrží-li elektronická podatelna elektronické podání, vyrozumí o tom odesilatele e-mailovou zprávou, odeslanou na adresu uvedenou v podání. Obsah zprávy je dán výsledkem prvotních kontrol e-podání z hlediska čitelnosti, přítomnosti e-podpisu, přítomnosti viru atd. Neprojde-li e-podání některou z kontrol, není e-podatelnou přijato a ve zprávě je pak uveden konkrétní důvod. Vypsány jsou i identifikační údaje e-podání.

 

Vyhledat v textu

24. 6. Jan

Zítra: Ivan

Úřední hodiny OÚ

Po 8.00-12.00 14.00-17.00

St  8.00-12.00 14.00-17.00

Pá 8.00-12.00

Město Chrudim

www.chrudim-city.cz

Pardubický kraj

http://www.pardubickykraj.cz/

GEOSENCE

GEOSENSE_web_banner.png

Povodňový plán

eko kom.png

Návštěvnost stránek

144340
morasice1_footer.png